0

Leviticus

Tato knih s podtitulem „Pozvání k oltáři“ srozumitelně vysvětluje význam obřadů ve svatyni a odpovídá na otázky, které mají úzkou souvislost s tím, jaký mají křesťané vztah k Bohu a jak Kristova oběť ovlivňuje naše spasení. Prostřednictvím obřadů v pozemské svatyni, ve které přebýval Hospodin uprostřed starozákonního Izraele, nám Bible představuje Boží charakter a službu Ježíše Krista.

Pokud budeme vědět, co pro nás koná v nejvlastnějším centru celého vesmíru, můžeme hlouběji chápat a prožívat jeho proměňující milost a získat jistotu smíření s Bohem.

Roy Gane, PH.D., TH.D., autor knihy, vyučuje starozákonní předměty a starověké jazyky Blízkého východu na teologickém semináři Andrewsovy univerzity. Je autorem řady vědeckých článků a napsal publikaci o biblické knize Soudců (God’s Faulty Heroes, 1996).

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem v edici biblických komentářů „Bible pro dnešek“. Dalšími vydanými knihami v této edici jsou Zjevení Janovo, Jozue, Kazatel a Marek.

Ve spolupráci s ATI vyšly v edici  „Teologie“ také knihy Den Páně a Pokřtěná evoluce.

Cena: 260 Kč
Autor: Roy Gane Ukázka z knihy Vazba: tuhá Rozměr: 148x210 mm Počet stran: 256 Váha: 0.429 Kg