Advent-Orion

Zdravý sbor

Russel Burrill rozměry 111×180 mm, 64 stran, brožovaná vazba

Snad ještě nejsou zapomenuty knihy jako Revoluce v církvi, Důsledné učednictví, nebo Církev 21. storočia. Tentýž autor se zabývá ve své studii osmi vlastnostmi zdravého společenství věřících a zkoumá je s pomocí Bible a díla Ellen G. Whiteové. Práce je zajímavá mimo jiné tím, že vedle teoretických závěrů jsou také k dispozici konkrétní výsledky stavu adventistických sborů v jednotlivých oblastech světa. Russell Burrill o tom v knize píše následující:
Ježíš o růstu církve, neboli, jak on říkával, o růstu Božího království, hovořil velmi často. Netvrdil však, že by růst byl závislý na správné metodě. Spíše se zaměřoval na přírodní zákonitosti, na kterých názorně demonstroval, jak to udělat, aby církev rostla. Jedno podobenství vedle druhého znázorňuje Boží království prostřednictvím obrazů z přírody. Podle Ježíše se jeho církev nemá soustředit na růst pomocí nějaké metody, ale má se snažit udržovat svůj organismus v dobrém stavu. Je to proto, že pokud je organismus zdravý, poroste sám od sebe.
Pokud vás zajímá, nakolik je váš sbor „zdravý“, pak kniha Zdravý sbor je vhodnou příručkou.

Cena 36 Kč
Obálka knihy - Zdravý sbor | Advent-Orion

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.