Advent-Orion

Více si povídat, více milovat

Morris Venden rozměry 130×200 mm, 128 stran, tuhá vazba

Komunikace je základem manželského vztahu. Kdyby partneři po svatbě spolu mluvili alespoň tolik jako před ní, bylo by mnohem více šťastných domovů. Nejde přitom jen o komunikaci jednoho s druhým, ale také o komunikaci s Bohem. V tom tkví tajemství úspěšného křesťanského manželství. V knize autor rozebírá osm hlavních oblastí, v nichž selhává komunikace v manželství. V druhé části jednotlivých kapitol vede čtenáře k poznání, že ve stejných oblastech často selhává i náš duchovní život. Úzká podobnost mezi manželstvím a vztahem člověka s Bohem je pozoruhodná. To, co utváří dobrý vztah mezi partnery, formuje i vztah člověka s Bohem. Stejně tak problémy, které rozkládají manželství, mohou zničit i duchovní život.

Čas strávený čtením této knihy se vám bohatě vyplatí: povede k prohloubení vztahu s vašimi nejbližšími a naučí vás potřebě porozumění a smíření.

Kniha je vydána u příležitosti Národního týdne manželství, který v roce 2015 nese motto "Šťastně až do smrti - není to jen pohádka?" a bude zaměřen na to, jak budovat vztahy, které vydrží.

 

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.