Advent-Orion

Velké drama věků

Ellen Gould Whiteová rozměry 163×237 mm, 478 stran, tuhá vazba

Je to kniha, kterou čtou čtenáři v mnoha zemích světa byla přeložena do více než čtyřiceti jazyků. Ve dvaačtyřiceti kapitolách autorka jedinečným způsobem plasticky vykresluje poslední dvě tisíciletí světových dějin, přibližuje nám jejich nejdůležitější mezníky i některé z jejich klíčových postav. Svou pozornost obrací především k událostem, které bezprostředně souvisí s prosazováním takových pojmů, jako jsou „dobro”, „spravedlnost” a „láska” v životě lidstva i každého z nás. Otevřeně se staví k problémům, které sužují naši zemi a jejichž projevy a důsledky ovlivňují životy všech jejích obyvatel. Končí nádhernou „prorockou” vizí, která nabízí naději na nový, lepší věk lidstva bez válek, konfliktů a utrpení.


Seznam kapitol: 

Zničení Jeruzaléma * Neznámí hrdinové * Postupný úpadek * Věrni navzdoy pronásledování * Začátky reformace * Věrni až do smrti * Muž kterého doba potřebovala * Zde stojím a nemohu jinak * Reformace ve Švýcarsku * Postup reformace v Německu * Špýrský protest a protestantské "Vyznání" * Reformace ve Francii * Reformace v Holandsku a ve Skandinávii * Reformace na britských ostrovech * Francouzská revoluce * Za svobodou do světa * Zaslíbení návratu * USA 1844 - očekávání Kristova příchodu * Nenaplněná očekávání * Adventní hnutí v Evropě * Odmítnuté varování * Další zkouška víry * Tajemství svatyně * V přítomnosti Nejvyššího * Nezměnitelná Boží vůle * Obránci pravdy * Cesta k plnému životu * Vyšetřující soud * Původ zla * Největší nepřítel * "Bůh s námi" * Nástroje zla * Tajemství nesmrtelnosti * Můžeme mluvit s mrtvými? * Svoboda svědomí ohrožena * Nadcházející boj * Naše jediná jistota * Poslední varování * Doba soužení * Vysvobození * Minulost ukončena * Vítězství lásky

Cena 248 Kč
Obálka knihy - Velké drama věků | Advent-Orion

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.