Advent-Orion

Principy vyslyšených modliteb

Kornelius Novak rozměry 130×200 mm, 137 stran, brožovaná vazba

Tato útlá knížka se zabývá klíčovým tématem v životě každého, modlitbou. Modlitba se totiž netýká jen křesťanů. Celá řada nevěřících lidí v ohrožení života se modlí a často ani neví proč. Je to způsob, kterým komunikujeme s naším Otcem v nebi a On nás slyší, ať v Něj věříme anebo ne. Modlení je jednoduché, nemusíme ani vytáčet číslo, přesto existují některé principy úspěšných modliteb, které zůstávají mnoha věřícím skryty. Chcete vědět jaké?

Tato kniha nám chce odkrýt biblickou cestu k fantastickému, úžasnému modlitebnímu životu, kde bude platit „záruka vyslyšených modliteb“. 

Kornelius Novak je evangelista německého původu, který šíří po celé Evropě dobrou zprávu o Ježíši. Svůj životní příběh, osudy svých přátel i to nejdůležitější, co chce sdělit lidem, najdeme v pěti knihách, které Kornelius Novak napsal, a my vám je nabízíme v češtině:

Boží láska, spravedlnost, zákon, soud, trest a milost

Principy vyslyšených modliteb

V harmonii s Bohem

Křest Duchem svatým/Boží uzdravení

Křížem krážem na scéně 

Důkaz Boží existence

 

Všechny knihy Kornelia Novaka si můžete zdarma objednat v tištěné podobě  (nebude účtováno poštovné ani platba za dobírku, která se objeví během objednávky).

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.