Advent-Orion

Překvapeni láskou

Elizabeth Viera Talbotová rozměry 120×170 mm, 88 stran, tuhá vazba

Kdypak vás naposledy někdo překvapil láskyplným projevem? Třeba se vaše dítě cestou do školy otočilo a zamávalo vám. Nebo vám váš muž nečekaně přinesl květiny. Nebo jste dostali od rodičů poukaz na dovolenou, jen tak, z ničeho nic.

V této drobné knížce je popsán příběh našeho Stvořitele a Spasitele. Najdete v něm největší „překvapení lásky“ všech dob. Překvapilo Adama a Evu. Překvapilo podvodného hada. Překvapilo cizoložnou ženu z evangelií. Překvapilo Kristovy učedníky. Překvapilo dokonce anděly na nebesích. A stále překvapuje i nás.

Ať už jste tento příběh někdy slyšeli, nebo jej uslyšíte poprvé, jedno vím určitě: až si přečtete o neočekávané záchraně Božích dětí, budete udiveni Jeho láskou – Jeho vášní pro své děti. Budete překvapeni láskou.

Elizabeth Viera Talbotová je externí hlasatelkou rádia „Voice of Prophecy“, kazatelkou a universitní profesorkou. Je mezinárodně uznávanou mluvčí – lektorkou a zanícenou evangelistkou. Je provdána za manželského terapeuta Patricka Talbota. 

 

Cena 95 Kč

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.