Advent-Orion

Odvážní kamarádi

Renata Kaminská, ilustroval Pepa Popper rozměry 230×270 mm, 60 stran, tuhá vazba

 Kniha je určena pro předškolní děti a navazuje na první díl Do školky za kamarády.  Zážitky hraček děti zaujmou a zároveň s motorkou Ríšou pochopí, co je skutečná odvaha. V druhém příběhu pak spolu se třemi kamarády zjistí, že nejlepší je povědět hned pravdu.

Ríša není zbabělec

Ríša je zelená motorka. Je pyšný na to, jak je rychlý a odvážný. Velké závodní motorky jej proto vyzvou, aby svoji odvahu dokázal závodem na zamrzlém jezeře. Ríša si velmi přeje vyhrát a nechce, aby se mu velké motorky smály. A tak souhlasí, přestože jej kamarádi Zuzka a Šimon od závodů zrazují. Nakonec však Ríša pochopí, že odvahu nedokáže tím, že udělá něco nebezpečného. I když se závodů nakonec nezúčastní, stane se tou nejodvážnější motorkou v Kopečkově.

 

Taková malá lež

Tři kamarádi, Ríša, Zuzka a Šimon, způsobí nepříjemnosti spolužačce v Dopravní školičce. Nechtějí, aby se na ně jejich paní učitelka nazlobila, a proto radši zalžou. Jedna lež však přinese druhou a ta zase třetí… Nakonec kamarádi najdou odvahu a ke všemu se přiznají, aby nezpůsobili další těžkosti.

Cena 218 Kč
Obálka knihy - Odvážní kamarádi | Advent-Orion

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.