Advent-Orion

Marek

George R. Knight rozměry 148×210 mm, 280 stran, tuhá vazba

Evangelium Ježíše Krista syna Božího

George R. Knight v tomto komentáři k Evangeliu podle Marka přibližuje tehdejší svět, odhaluje tajemství o Ježíši, která dokážou obohatit hledající mysl a přinést požehnání otevřenému srdci.Z hlediska dějin křesťanství je Markovo evangelium jedinečné. Hned v prvním verši Marek jasně oznamuje svůj cíl – napsat „evangelium Ježíše Krista, Syna Božího“ Kniha nám představuje Ježíše, Božího Mesiáše, Krista, jenž přišel a zvěstoval „království Boží“ všem, kteří činili pokání a věřili evangeliu.

Toto evangelium je pravděpodobně první křesťanskou knihou o Ježíši Kristu, která kdy byla napsána a později šířena. Markovo evangelium, přestože bylo zaměřeno na určitou skupinu křesťanů, bylo určeno širší skupině čtenářů – nejen římským křesťanům, ale obecně obyvatelům celého regionu kolem Středozemního moře.

Autor knihy Dr. George R. Knight je emeritním profesorem církevních dějin na Teologickém semináři Andrewsovy univerzity. Je autorem několika biblických komentářů a knih o historii církve adventistů. V češtině vyšly jeho knihy Setkání s Ellen Whiteovou, Adventismus v proměnách časuHledání identity a S Božím slovem na každý den: ...na hoře Blahoslavenství. 

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem v edici biblických komentářů „Bible pro dnešek“. Dalšími vydanými knihami v této edici jsou Zjevení JanovoJozueKazatel a Leviticus.

Ve spolupráci s ATI vyšla v edici  „Teologie“ kniha Den Páně.

 
 

 

Cena 290 Kč

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.