Advent-Orion

Křížem krážem na scéně

Kornelius Novak rozměry 100×150 mm, 128 stran, brožovaná vazba

Tato útlá knížka přináší životní příběhy reálných lidí, kteří se dostali často až na úplné dno. Často to dno bylo velmi hluboko a neslo s sebou alkohol, drogy, prostituci, rvačky a někdy i smrt. Všechny příběhy však mají jedno společné, někoho, kdo dal jejich životům smysl a ukázal jim jak z toho ven. Ten někdo je Ježíš. Chceš vědět, jak to udělal a proč bys měl něčemu takovému, jako že Ježíš stále aktivně působí na tomto světě věřit?

Kornelius Novak je evangelista německého původu, který šíří po celé Evropě dobrou zprávu o Ježíši. Svůj životní příběh, osudy svých přátel i to nejdůležitější, co chce sdělit lidem, najdeme v pěti knihách, které Kornelius Novak napsal, a my vám je nabízíme v češtině:

Boží láska, spravedlnost, zákon, soud, trest a milost

Princip vyslyšených modliteb

V harmonii s Bohem

Křest Duchem svatým/Boží uzdravení

Křížem krážem na scéně 

Důkaz Boží existence

Všechny knihy Kornelia Novaka si můžete zdarma objednat v tištěné podobě  (nebude účtováno poštovné ani platba za dobírku, která se objeví během objednávky).

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.