Advent-Orion

Jak vzácná milost...

William G. Johnsson rozměry 115×220 mm, 376 stran, tuhá vazba

„Jak vzácná milost, Pane můj, že s tebou mohu jít…“ Tuto píseň (Amazing Grace) zpívají pěvecké sbory a věřící v kostelích, je hrána na varhany či jiné hudební nástroje, interpretují ji současné popové hvězdy. Je to jedna z nejoblíbenějších písní všech dob. Vypráví překrásný příběh o  milosti. O  milosti, která zachraňuje. O milosti, která proměňuje.
Jen díky Boží milosti zažíváme i v tomto zlém světě mnoho dobrého. Nezaujatým pozorovatelům se může zdát, že jde o náhodu nebo o štěstí. Ale ti, kdo znají Ježíše, vědí, že skutečným původcem dobra je Bůh.  
Budete-li den co den otevírat knihu těchto duchovních zamyšlení, poznáte, že u Boha nejsou žádné hranice, žádná omezení, která by vás mohla oddělit od Jeho milosti. On nás nikdy neopustí. Tato skutečnost je naší jedinou nadějí.  Kéž by každý z  nás jednoho dne mohl zpívat na křišťálovém moři jedinečnou píseň o své spáse z milosti.
William G. Johnsson, Ph.D., je redaktorem časopisů Adventist Review a Adventist World. Již téměř 50 let slouží jako misionář, učitel Bible a křesťanský spisovatel. Každý rok – a každý den – je víc a víc okouzlen Boží nádhernou milostí.

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.