Advent-Orion

Do školky za kamarády

Renata Kaminská, ilustrace Pepa Popper rozměry 230×270 mm, 64 stran, tuhá vazba

Šimon je malé modré autíčko, které se chystá poprvé do Dopravní školičky.  Uvědomuje si, že se bojí, ale nechce se nikomu svěřit,  protože si myslí, že by se mu kamarádi nebo rodiče smáli.  Nakonec přece jen všechno tatínkovi poví. Jak příběh pokračuje a jestli tatínek Šimonovi pomůže, to se dozvíte v prvním příběhu této krásně ilustrované knihy.

Ve druhém příběhu se setkáme se žlutou mašinkou Zuzankou. Je to hodná holčička, která si ale těžko  hledá kamarády. Některé děti z Dopravní školičky se jí proto smějí  a občas se k ní nechovají pěkně. Šimonovi je Zuzanky líto,  ale má strach, že když si s ní začne hrát, ostatní se mu budou smát. Najde Šimon nakonec odvahu a se Zuzankou se skamarádí?

Kniha je určena pro předškolní děti - zážitky hraček je budou bavit a zároveň se mohou s autíčkem Šimonem připravit na svůj vlastní první den v mateřské škole a na to, co je ve školce čeká.  

 

 

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.