Advent-Orion

Den Páně

Ján Barna rozměry 148×210 mm, 256 stran, brožovaná vazba

 Cílem této knihy je odpovědět na otázku, co o posledních událostech tohoto světa říká Bible. Budeme se snažit objevit a pochopit ucelený biblický pohled na závěrečný soud a událostí, které se k němu vážou. Soud, tak jak jej představuje Bible, je Boží aktivitou, vedoucí k definitivnímu odstranění zla nejen z našeho života, ale i z celého vesmíru. Události dne Páně vypráví povzbuzující příběh o dobrém Bohu. Je zaslíbením pro všechny, které trápí zlo a vše, co přináší. Pro všechny, kteří mají otázky, je den Páně chvílí, kdy přijdou odpovědi.

JÁN BARNA, PhD, je vysokoškolským učitelem systematické a biblické teologie na Newbold College of Higher Education ve Velké Británii, publikuje, často přednáší na různých seminářích a konferencích po celé Evropě a Spojených státech.

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem v edici „Teologie“. Ve stejné edici byla vydána i kniha Clifforda Goldsteina Pokřtěná evoluce. 

 

Dalšími knihami vydanými ve spolupráci s ATI jsou biblické komentáře Zjevení JanovoJozueKazatelMarek a Leviticus.

Cena 280 Kč
Obálka knihy - Den Páně | Advent-Orion

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.