Advent-Orion

Dějiny Církve adventistů sedmého dne v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Jiří Piškula rozměry 163×238 mm, 208 stran, brožovaná vazba

 

Kniha je historickou studií o církvi adventistů v českých zemích od jejích počátků na konci 90. let devatenáctého století do konce 80. let ve století dvacátém. Zpřístupňuje státní i soukromé dokumenty, ke kterým nemá běžný uživatel přístup. Studijně zaměřenému čtenáři poskytne dosud nepublikované informace, které poodkryjí pozadí mnohých událostí, jež měly zásadní význam pro život církve.
Jiří Piškula vystudoval historii na Filozofické fakultě Karlovy Univerzity v Praze a na Freie Universität v Berlíně a teologii na Institutu ekumenických studií v rámci Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy (ETF). V současné době působí na Teologickém semináři Církve adventistů sedmého dne a jako vědecký pracovník na ETF.
„Pokud by tato práce sloužila k novému promýšlení dějin Církve adventistů sedmého dne v českém a slovenském prostoru, k přinášení nových pramenů a jejich interpretaci, naplnila by přesně svou roli a bádání o minulosti této církve by mohlo posloužit současníkům i dalším generacím.“ (Jiří Piškula)
 

Cena 550 Kč
Obálka knihy - Dějiny Církve adventistů sedmého dne v Čechách, na Moravě a ve Slezsku | Advent-Orion

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.