Advent-Orion

Nevšední příběhy 2

Katarína Kernová rozměry 165×180 mm, 56 stran, tuhá vazba

Na tom, co prožívají druzí, se mohou naše děti mnoho naučit. Bez mentorování, vesele, s chutí. V novém pokračování nevšedních příběhů se můžeme začíst do další řady dobrodružství, které děti inspirují k tomu, aby se dívaly na svět jiným pohledem. Vedou k odhodlání dělat každou práci co nejlépe a nezištně pomáhat nejen kamarádům, ale i všem, kdo pomoc zrovna potřebují. Ukazují, jak je dobré mít v životě řád a že si děti mají nejprve splnit své povinnosti a pak až mohou jít ven nebo si hrát. Učí děti skromnosti a hezkým mezilidským vztahům a na příkladu koně Hvězdy dokládají, že věrným přítelem nám může být i náš zvířecí kamarád.

Společné čtení těchto příběhů s dětmi může být příjemným zakončením dne, ale také začátkem diskuse o těch nejdůležitějších hodnotách, které chceme dětem předat. Knihu opět krásně ilustrovala Lenka Procházková.

První díl knihy Nevšední příběhy najdete zde.

Třetí díl knihy Nevšední příběhy najdete zde.

Cena 128 Kč
Obálka knihy -  Nevšední příběhy 2 | Advent-Orion

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.