Advent-Orion

Křest Duchem svatým/ Boží uzdravení

Kornelius Novak rozměry 130×200 mm, 258 stran, brožovaná vazba

Dvě knihy v jedné. První otevírá téma „křtu Duchem svatým“, které se v Bibli objevuje v mnoha různých souvislostech. Poznáme, že křest Duchem svatým, jak o něm učí Bible, je důležitým a velice zajímavým tématem. Druhá část se zabývá tématem „Božího uzdravení“, které je stále aktuální. O tomto tématu žel koluje mnoho jednostranného, a dokonce absolutně nebiblického, čímž vzniká nejistota, čemu tedy máme věřit a čemu nikoli. I v tomto ohledu je tato kniha přínosem.

Kornelius Novak je evangelista německého původu, který šíří po celé Evropě dobrou zprávu o Ježíši. Svůj životní příběh, osudy svých přátel i to nejdůležitější, co chce sdělit lidem, najdeme v pěti knihách, které Kornelius Novak napsal, a my vám je nabízíme v češtině:

Boží láska, spravedlnost, zákon, soud, trest a milost

Principy vyslyšených modliteb

V harmonii s Bohem

Křest Duchem svatým/Boží uzdravení

Křížem krážem na scéně 

Důkaz Boží existence

 

Tištěná kniha Křest Duchem svatým/Boží uzdravení není v současné době k dispozici. Můžete si ji zdarma stáhnout v elektronické podobě.

 

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.