Advent-Orion

Boží láska, spravedlnost, zákon, soud, trest a milost

Kornelius Novak rozměry 130×200 mm, 189 stran, brožovaná vazba

Bůh je spravedlivý. I když Bůh trestá, tak není nikdy nespravedlivý. Ale je spravedlivý, i pokud jde o naši odměnu? Bůh říká, že každý, kdo podá sklenici vody prorokovi, obdrží odměnu proroka. Je to spravedlivé? Ne, to je více než spravedlnost, to je nezměrná Boží dobrota a více dobrého, než si zasloužíme. Co si vůbec skutečně zasloužíme? Ošklivě jsme hřešili, Ježíš za nás trpěl, zemřel za nás, vykoupil nás pro nebe - a my dostáváme odměnu? Za co?

Nepochopitelná a nezměrná je Boží láska a dobrota.

Kornelius Novak je evangelista německého původu, který šíří po celé Evropě dobrou zprávu o Ježíši. Svůj životní příběh, osudy svých přátel i to nejdůležitější, co chce sdělit lidem, najdeme v pěti knihách, které Kornelius Novak napsal, a my vám je nabízíme v češtině:

Boží láska, spravedlnost, zákon, soud, trest a milost

Principy vyslyšených modliteb

V harmonii s Bohem

Křest Duchem svatým/Boží uzdravení

Křížem krážem na scéně 

Důkaz Boží existence

 

Knihy Kornelia Novaka si můžete zdarma objednat v tištěné podobě (nebude účtováno poštovné ani platba za dobírku, která se objeví během objednávky).

Advent-Orion

Roztocká 5
Praha 6 - Sedlec
160 00
Tel.: 605 210 377
E-amil: adventorion[at]adventorion.cz

© 2009 Advent-Orion
Design & Code by Petr Kubík - Strankynet.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on - line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.